Header image
A FUTURE FOR HISTORIC AVIATION
  


WITAJ

Europejska Federacja Lotnictwa Zabytkowego (EFHA) wita Was na swojej stronie. EFHA to inicjatywa europejska powołana w celu zapewnienia przyszłości lotnictwu zabytkowemu, które naszym zdaniem, jednoczy Europejczyków bez względu na ich pochodzenie lub wiek.

Wspólnie możemy zbudować świadomość społeczeństwa Europejskiego w dziedzinie lotnictwa zabytkowego. Znacznie różni się ono od idei współczesnego lotnictwa, a w związku z tym, wymaga należytej uwagi oraz stosowania odpowiednich przepisów. Wierzymy, że lotnictwo zabytkowe ma wiele do zaoferowania Europejczykom, dlatego pragniemy wpłynąć na świadomość społeczną poprzez tę organizację. To dzięki jej istnieniu możemy dzielić się naszą pasją z Europejczykami i przybliżyć im zamysł lotnictwa zabytkowego. To jeden z pierwszych i jednym z istotniejszych kroków do podjęcia.

Wspólnie mamy też większą wiedzę, szerszą sieć kontaktów, jesteśmy bardziej elastyczni, oraz mamy większą siłę przebicia. Pragniemy, by wszyscy zaangażowani w dziedzinę lotnictwa zabytkowego, m.in. piloci, właściciele, technicy, wolontariusze i inni sympatycy, zarejestrowali się do EFHA. ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC  „Rejestruj się”

Od czasu założenia Unii Europejskiej instytucje państwowe powoli przekazują władzę organom zwierzchnim UE. Przepisy dotyczące lotnictwa są przekazywane do EASA, od których właśnie oczekujemy zaangażowania w sprawie lotnictwa zabytkowego. EFHA powstało, by zwrócić uwagę na potrzeby lotnictwa zabytkowego najbardziej wpływowych postaci, zarówno, na scenie narodowej, jak też Europejskiej. Chcielibyśmy zachować dziedzictwo dla kolejnych pokoleń Europejczyków.Zarejestruj się w EFHA. Dzięki temu możemy stworzyć liczącą się w Europie siłę. Rejestracja jest darmowa i nieobowiązkowa. To, w rzeczy samej, prezent dla Was samych!

Wyraź swoje zdanie
Jeśli nie wyrazimy swojego stanowiska, nikt nas nie wysłucha. To właśnie według tej reguły funkcjonuje świadomość Europejczyków w przypadku lotnictwa zabytkowego. Jeśli nie przenikniemy do rzeczywistości publicznej, wszelkie nasze wysiłki włożone w kultywowanie historii lotnictwa pójdą na marne, a nasze samoloty będzie można oglądać jedynie w muzeach.

Follow the EFHA on Twitter FOLLOW THE EFHA

THE EFHA GROUP